Chrissi Akti Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Chrissi Akti Appartement Diafánion is ook op sechts 8 minuten te voet van het Strand van Diafani gesitueerd. Het 1-badkamer appartement beschikt over een draadloos internet in de hele accommodatie.

    Panagia is 3 km verder en het Papa Minas strand is op 2 km van dit appartement van 16 m² genesteld. De accommodatie ligt tevens op een rijafstand van 70 minuten van Archangelos. Chrissi Akti Appartement heeft een uitzich op de zee en ook een ligging aan het strand binnen 10 rijden van de ND Creations.

    Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Verder is er een apart toilet beschikbaar.

    Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt deze accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koelkast. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 10:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer00001181353

    Kameropties bij Chrissi Akti Appartement Diafánion

    Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Verder is er een apart toilet beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chrissi Akti Appartement Diafánion Mensen foto
    Appartement

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Chrissi Akti Appartement Diafánion

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Chrissi Akti Appartement Diafánion

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een oppervlakte van 16 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chrissi Akti Appartement Diafánion